Uncategorized

6 Spotkanie zawierzeniowe

W minioną sobotę(Pierwszą sobotę miesiąca) już szósty raz zebrali się czciciele Niepokalanego Serca Maryi, by oddać się Panu Jezusowi poprzez Jego Matkę . Niektórzy z obecnych pokonali bardzo dużą odległość , aby przybyć na Zawierzenie, byli  i tacy ,którzy są na każdym spotkaniu. 

Zawierzenie miało bardzo kojący i radosny charakter. Uczestnicy niechętnie wracali do domu, czując się jak u domu u stó Naszej Matki,Jej powierzająć wszystkie swoje sprawy. Mogliśmy usłyszeć historię z życia Ojca Henryka, który opowiedział własne doświadczenie opieki Matki Bożej po zawierzeniu się Jej. Odczuł Jej niezwykłą opiekę w kilku sytuacjach  życiowych , wbrew logice i prawom natury. Było to wzmacniające świadectwo dla wszystkich zebranych. 

kolejne spotkanie zawierzeniowe odbędzie się w pierwszą sobotę pażdziernika.

All-focus
All-focus
All-focus
All-focus
All-focus
All-focus
All-focus