Uncategorized

Z życia wzięte…Historia 2

Odwiedził ją anioł. W przebraniu… hydraulika

JAMES ANDERSON

Chora na białaczkę 91-latka otrzymała nietypowy rachunek za naprawę bojlera.

Christine Anne Rowlands z Anglii nie kryła zdziwienia, kiedy otrzymała rachunek za pracę wykonaną w domu jej 91-letniej matki. Przeciekał w nim bojler, więc siostra Anne, Delta, zadzwoniła po hydraulika Jamesa Andersona.

52-latek szybko pojawił się na miejscu i znalazł przyczynę problemu: dwa pęknięcia i wysokie ciśnienie. Bez trudu sobie z tym poradził. Zapytany przez Rowlands o to, ile się należy, odpowiedział, że rachunek wyśle mailem.

Wkrótce odebrała pocztę, ale takiego rachunku się nie spodziewała: Anderson nie wziął za swoją pracę nawet centa. W miejscu, w którym powinna znaleźć się suma, wpisał: 0,00. W opisie pracy zaznaczył: „Pani ma 91 lat. Ostrą białaczkę. Opiekę paliatywną. Pod żadnym pozorem nie pobierać opłat od tej pani. Będziemy dostępni dla niej 24 godziny na dobę i postaramy się zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki”.

Rowlands podzieliła się tą historią na Facebooku, dodając: „Jak powiedział przyjaciel, anioł przebrał się za hydraulika”.