Posted Posted in Strefa Śmiechu

– Jasiu – pyta nauczyciel. – Jaki to będzie przypadek jak powiesz “lubię nauczycieli”? – Bardzo rzadki, panie profesorze.

Posted Posted in Strefa Śmiechu

– Karolinko, czemu płaczesz? – Bo wujek spadł z drabiny i połamał szafkę i stłukł wazon…. – I co, żal Ci wujka? Stało się coś wujkowi? – Niee, ale mój brat to widział, a ja nieee…..

Posted Posted in Strefa Śmiechu

– Wiesz, mamo, Kazio wczoraj przyszedł brudny do szkoły i pani go wysłała do domu! – I co pomogło? – Tak, dzisiaj cała klasa przyszła brudna.

Posted Posted in Strefa Śmiechu

Jasio przychodzi do domu. Mama krzyczy: – Dlaczego masz takie brudne ręce??? – Bo bawiłem się w piaskownicy!!! – Ale dlaczego masz czyste palce??? – Bo gwizdałem na psa!!!

[Nekrolog] Ś.p. ks. prałat Paweł Przybylski – 1935 – 2018

Posted Posted in Uncategorized

Ś.p. ks. prałat Paweł Przybylski – 1935 – 2018     Ks. Prałat Paweł Przybylski urodził się 25 maja 1935 roku w Mikołajewicach koło Gniezna. Został ochrzczony w kościele pw. św. Jakuba w Niechanowie. W 1950 roku ukończył Szkołę Podstawową w Niechanowie. Po maturze wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Po […]