Uncategorized

Koncert

Prof.Ewa Biegas ( Sopran dramatyczny)   z Ks.Pawłem Sobierajskim (Tenor)

W  sobotni i niedzielny wieczór odbyły się w naszym Sanktuarium koncerty  w wykonaniu znanych w świecie opery artystów pochodzących z Katowic p.Ewy Biegas sopranistki ,która przybyła  wraz z mężem p.Grzegorzem Biegasem ,wybornym pianistą .Państwo Biegas to wykładowcy katowickiej uczelni, występujący m.in. dla Opery Narodowej w Warszawie i innych znakomitych ośrodków kultury. Wystąpili oni wraz z Ks.Pawłem Sobierajskim (Tenor) , w wieczorzeku czci Maryji  oraz ku uczczeniu 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wraz z artystami zaśpiewała Pani Elżbieta Harbinson, mieszkająca w Bristolu mezzospranistka.

Drogim gościom serdecznie dziękujemy za przyjazd, koncert i zaszczycenie nas swoją obecnością.

Więcej zdjęć  oraz film z koncertów pojawi się wkrótce.