Uncategorized

Opiekunowie Sanktuarium Matki Bożej Skalnej z Włoch gośćmi naszego Sanktuarium

W minionym tygodniu gościliśmy  opiekunów Sanktuarium  SS.Maria Ad Rupes  , księży Michalitów  Ks. Ryszarda Niziołka  i Ks. Tadeusza Łoina, którzy przybyli z włoch , gdzie nacodzień pracuja  na górze wąwozu , gdzie wśród ścieżek i grót , pomiędzy naturalnymi tarasami w kapliczce opiekują się pięknym obrazem Matki Bożej Skalnej . Przybycie tych zacnych kapłanów  to ich osobista pielgrzymka do Matki Bożęj Miłosierdzia   oraz odwiedziny swego kolegi a naszego Ks.proboszcza. 

Tych troje kapłanów  zna sie od wczesnych lat szkoły jeszcze podstawowej, wszystkich trojga  Nasza Matka już w tej odległej przeszłości( by nie wskazywać lat naszych panów ;-)) wybrała by  opiekowali się jej przybytkami , choć rozsianymi w różnych częściach Europy , by opiekowali się jej ukochanymi dziećmi. 

Drogim Gościom dziękujemy za przemiłą wizytę, zapewniamy o naszej pamięci i modlitwie.