Uncategorized

Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi -1 Sobota miesiąca-Akt Zawierzenia

W minioną sobotę miało miejsce już 4 spotkanie  zawierzeniowe , które w kwietniu zostały zapoczątkowane z inicjatywy Ks.Proboszcza Stanisława, jako odpowiedż na wezwanie Matki Bożej z Fatimy. Z każdym kolejnym spotkaniem jest nas więcej.Jest to wielkie świadectwo wiary. Na spotkaniu podpisujemy Akt Zawierzenia, polecając Matce siebie,swoje rodziny, a także wszystkie potrzeby i problemy ufając w jej pomoc i opiekę.

Gościem i prowadzącym to spotkanie był franciszkanin Ks.dr Marek Wódka  z Oxfordu, który poprowadził nabożeństwo i wygłosił konferencję oraz pobłogosławił zebranych i poświęcił Akty  zawierzenia. Zebrani mogli usłyszeć świadectwo uleczenia z nowotworu opowiedzane osobiście przez p.Kamilę. Nabożeństwo oprawione było muzyką  i śpiewem.

Serdecznie zapraszamy na nastepne zawierzeniowe spotkanie ,które odbędzie się w pierwszą sobotę sierpnia.

All-focus
All-focus
All-focus
All-focus
All-focus
All-focus
All-focus
All-focus