Uncategorized

Mimo ograniczeń …nasze Sanktuarium pozostanie otwarte

W związku z epidemią w całej Wielkiej Brytanii  kościoły katolickie nie sprawują  publicznych Mszy św. i nabożeństw.

Ta właśnie trudna dla wszystkich sytuacja  wymaga jednak bardziej niż kiedykolwiek , możliwości przyjścia do Boga , miejsca spotkania sie z Nim. Dlatego kustosz naszego sanktuarium Ks. Stanisław zadecydował ,że skorzysta z takiej możliwości i otworzy naszą świątynie dla potrzeb modlitwy osobistej, będzie takze możliwość  skorzystania z sakramentu spowiedzi , Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz adorowania Krzyża.

Jest to moment szczególny ,bardzo trudny i wymagający , w którym trzeba starać się i umożliwiać jeszcze bardziej ludziom dostanie się przed oblicze Boga , bo tylko w Nim nasz ratunek . Tam gdzie kończą się ludzkie możliwości zaczyna się Boża Łaska -dodaje Ks.kustosz Stanisław  – a nasza posługa  jest szczególnie ważna i potrzebna właśnie w takich trudnych chwilach.”

Kościół będzie otwarty:

Codziennie (Pon-Nd) od 18:00 do 19:30 

W niedzielę dodatkowo  także od 10:00-12:00