Uncategorized

Niedziela 27 sierpień – Msza Św. dla dzieci o 12:30

Jak co tydzień,podczas niedzielnej liturgii nie zabrakło wspaniałej atmosfery wśród śpiewu dzieci .To ostatnia niedziela  w naszej parafii Ojca Krzysztofa ,który dziś zachęcał do odważnej chrześcijańskiej postawy , która była by odpowiedzią na zapytanie Pana Jezusa z Ewangelii ,,A wy za kogo mnie uważacie?”  i o tym , że w dzisiejszych czasach Kościól katolicki potrzebuje ludzi odważnych , chcących i nie bojących się walczyć o wiarę , w każdym dniu , w swoich codziennych sytuacjach.Na zakończenie  Ojciec Krzysztof wyraził podziękowanie wszystkim ,którzy służyli mu pomocą na czas jego posługiwania w naszej parafii, scholce i jej opiekunom i muzykom za wspaniały śpiew i ubogacenie Mszy Świetej oraz Ks.Proboszczowi za zaproszenie , wielką życzliwośc i pokładane w nim zaufanie ,a wszystkim uczestnikom życząc opieki i błogosławieństwa Bożego.