Słowo wstępne Ks. Proboszcza

Serdecznie witam wszystkich parafian wspólnoty Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, które znajduje się przy parafii p.w. Matki Bożej Ostrobramskiej w Bristolu  i zainteresowanych życiem naszej parafialnej rodziny na stronie internetowej. Każda wspólnota, aby trwać w jedności, rozumieć się, rozwijać,  potrzebuje wymiany informacji i częstych kontaktów. Wspólnota parafialna jest rodziną. Im częściej rodzina spotyka się przy jednym, wspólnym stole, im częściej i więcej ze sobą rozmawia, dzieląc się radościami i trudnościami, tym więź jedności bardziej wszystkich scala i czują się wszyscy bardziej odpowiedzialni za siebie i sobie potrzebni.

Niech informacje umieszczone na stronie internetowej przybliżą dzieje parafii parafianom i osobom zainteresowanym. Historia parafii jest przecież jednocześnie historią życia tej grupy ludzi (wspólnoty). Nas interesować będzie przede wszystkim życie sakramentalne i para sakramentalne, które promieniuje z serca wspólnoty parafialnej, jakim jest świątynia. Na bieżąco więc będziemy informowali o życiu sakramentalnym w parafii od Chrztu po przejście do domu Ojca. Na bieżąco postaramy się informować o wydarzeniach z życia parafialnego, z życia wspólnot i grup parafialnych. Będziemy też informowali o sprawach administracyjnych i gospodarczych, aby znane były aktualne problemy naszej rodziny parafialnej.

Poprzez stronę internetową pragniemy, aby każdy parafianin i wszyscy, którzy czują więź z nami i w naszym kościele czują się jak w swojej świątyni byli bardziej zorientowani we wszystkich sprawach rodziny parafialnej  p.w. Matki Bożej Ostrobramskiej w Bristolu.

Ks. kan. dr Stanisław Łabuda